Buhalterinės apskaitos paskirtis – išmatuoti ir atvaizduoti ekonominius verslo rezultatus įmonės savininkams, vadovams, investuotojams ir kreditoriams. Tinkamas buhalterinės apskaitos parengimas itin svarbus, kadangi tik tokiu atveju vadyba gali priimti pagrįstus ir protingus sprendimus, reikalingus įmonės plėtrai. Siekdami užtikrinti apskaitos kokybę ir tikslumą, peržiūrime buhalterinę apskaitą, nustatome klaidas ir pasiūlome būdus jų pašalinimui.

Buhalterinė apskaita tikrinama vadovaujantis LR teisės aktų reikalavimais - pagal Verslo apskaitos standartus (VAS) arba Tarptautinius finansinės atskaitomybės standartus (TFAS). Tokiu būdu užtikrinamas Jūsų bendrovės veiklos skaidrumas, o tuo pačiu ir patikimumas išoriniams apskaitos informacijos vartotojams.

Buhalterinės apskaitos tikrinimas yra aktualus ne tik dėl teisinių reikalavimų įgyvendinimo. Ši paslauga leidžia tiek išoriniams, tiek vidiniams vartotojams objektyviai įvertinti įmonės būklę, gauti patikimą ir išsamią informaciją apie bendrovės veiklą.

Apskaitos ir ataskaitų teikimo patikimumo tikrinimas padeda aptikti buhalterinės apskaitos klaidas, sumažinti arba visiškai pašalinti finansinę riziką. Todėl įmonių savininkams rekomenduojama kreiptis į ekspertus, jei kyla įtarimų, kad apskaitos ataskaitos gali neatitikti galiojančių teisės aktų. Be klaidų ir galimų rizikų nustatymo, specialistas taip pat pateiks rekomendacijas, kaip pagerinti įmonės buhalterinę apskaitą ir finansinius reikalus.

Atnaujinta: 2023-03-31

Konsultuokis

KONSUS e-parduotuvė
Laisvės al. 42-2
LT-44246 Kaunas
Lietuva
Ekspertai
  • Teisininkas Konsultacijos
    Teisininkas
  • Ekspertas Konsultacijos
    Ekspertas
  • Advokatas Konsultacijos
    Advokatas
E-paslaugos