Atliekų tvarkymas
Bet kuris verslas ar individualus vartotojas kasdien sukuria atliekas. Skaičiuojama, kad europietis kasmet sukuria apie 5 tonas atliekų ir tik 38 proc. atliekų Europos Sąjungoje (ES) yra perdirbamos. ES yra priėmusi Žiedinės ekonomikos planą, kuriame gaminiams įvairiais jų gyvavimo ciklo etapais numatytos reglamentuojančios priemonės, tikslu parengti ekonomiką ekologiškai ateičiai, padidinti konkurencingumą, taip pat saugoti aplinką ir suteikti naujų teisių vartotojams.
Daugiau
Transportas ir logistika
Nuolat augantis transporto ir logistikos sektorius yra vienas iš pagrindinių ekonomikos sektorių ES bei visame pasaulyje.
Daugiau
Medicina ir sveikatos priežiūra
Medicina ir sveikatos priežiūra – itin svarbi ir visuomenei reikalinga veiklos sritis. Jos pramonė ir veikla yra viena didžiausių ir greičiausiai augančių pramonės šakų pasaulyje, tad šiai sričiai reikalingas visapusiškas ir tikslus teisinis reglamentavimas.
Daugiau
Statyba ir inžinerija
Statybos ir inžinerijos sektorius – viena iš svarbiausių Lietuvos ir ES ekonomikos dalių, sudaranti beveik 8 proc. šalies bendrojo vidaus produkto (BVP).
Daugiau
Darbo jėgos komandiravimas
Pasaulis su kiekviena diena tampa vis labiau globalus, o tuo pačiu intensyvėja ir darbo jėgos judėjimas į užsienio valstybes.
Daugiau
Prekių ir paslaugų importas ir eksportas
Užsienio prekyba – svarbus valstybės ekonomikos augimo ir vystymosi bei integracijos į pasaulinę rinką veiksnys. Tiek importas, tiek eksportas leidžia dalyvauti jai pasaulinėje prekyboje. Šiuolaikinis verslas neįsivaizduojamas be importo ir eksporto.
Daugiau
Ekonomika ir finansai
Ekonomika apima visą veiklą, susijusią su prekių ir paslaugų gamyba, vartojimu ir prekyba. Veikianti rinkos ekonomika, kuri paremta privačia nuosavybe, skirtingomis gamybos nuosavybės formomis, laisvu prekių ir paslaugų keitimusi tarp ūkio subjektų bei sutartiniais santykiais - bet kurios valstybės pagrindas.
Daugiau
Nekilnojamojo turto operacijos
Šios operacijos – žemės ir kitų daiktų, susijusių su žeme, pastatų, ir daugelio kitų daiktų, kuriuos įstatymas pripažįsta nekilnojamaisiais, pardavimas, pirkimas, įkeitimas ir t.t.
Daugiau
Viešieji pirkimai
Viešieji pirkimai – perkančiosios organizacijos atliekami prekių, paslaugų ar darbų pirkimo įsigijimai, reglamentuoti Viešųjų pirkimų įstatymu.
Daugiau

Įžvalgos ir naujienos

Rizikos: ar Jūsų verslas turi imunitetą? Rizikų algoritmai (I)
„Ką nors padaryti reikia ne taip jau daug pastangų: o štai nuspręsti, kas darytina, reikia iš tikro didžių pastangų.” (Fr. McKinney Hubbard)
Skaityti
Rizikos: ar Jūsų verslas turi imunitetą? Ekonominė rizika (II)
„Protingas žmogus, svarstydamas veiklos planą, visuomet pasveria naudą ir nuostolį. Jeigu jis sudėtingose situacijose įžvelgia naudą, tokio žmogaus pastangomis verta pasikliauti; jeigu jis akivaizdžioje naudoje įžvelgia nuostolį, toks žmogus gali įveikti sunkumus.” (Sun Dzi)
Skaityti
Rizikos: ar Jūsų verslas turi imunitetą? Veiklos atitikties įstatymams rizika (III)
„Užteks galvoti apie mus, verslininkus, kaip apie potencialius nusikaltėlius ir sukčius! Tai ne ką daugiau, kaip kvailas visuomenės mitas, atkeliavęs iš „Laukinių 1990-ųjų!” (Lietuvos verslo konfederacijos vadovas)
Skaityti
Rizikos: ar Jūsų verslas turi imunitetą? Verslo saugumo ir išorės sukčiavimo rizika (IV)
„Kai viskas tvarkoje, laukite netvarkos: būdami ramūs, laukite neramumų. Tai ir yra gebėjimas valdyti protą.” (Sun Dzi)
Skaityti

Dažniausiai užduodami klausimai

Kokius pranašumus suteikia tapimas KONSUS klientu?

Didžiausias KONSUS pranašumas – iš įvairiausių sričių ekspertų sudaryta komanda. Tai leidžia individualiai prisitaikyti prie kiekvieno kliento poreikio, įvertinti įvairiausių sričių rizikas ir suteikti reikalingiausias paslaugas.

KONSUS aukščiausias prioritetas – kliento interesai ir sėkmingas problemos sprendimas.

Kuo KONSUS paslaugos skiriasi nuo kitų paslaugų teikėjų teikiamų paslaugų?

KONSUS siūlo pasinaudoti išskirtine E-platforma, kurioje galima gauti operatyvų atsakymą į rūpimus klausimus.

Kokiose srityse konsultuoja KONSUS grupės ekspertai?

KONSUS teikia itin platų spektrą ekspertinių paslaugų teisės, buhalterinės bei finansinės apskaitos ir mokesčių srityse. Nemažą dalį KONSUS paslaugų sudaro ir verslo konsultacijos: verslo sandorių ir sutarčių rengimas, konsultacijos transformuojant ir plečiant verslą, veikiant valstybės apibrėžtomis sąlygomis, palaikant santykius su rinkos reguliuotojais tiek Lietuvoje, tiek užsienyje. Mūsų ekspertai taip pat konsultuoja aplinkosaugos ir medicinos srityse. 

Kiekvienam atskiram atvejui parenkama tinkamiausia ekspertų komanda.

Ar patogu naudotis KONSUS paslaugomis?

Taip. Nebūtina vykti į gyvą susitikimą – tereikia pasinaudoti interaktyvia E-platforma.

Kodėl reikėtų rinktis KONSUS E-platformą?

E-platforma KONSUS leidžia teikti paslaugas iš bet kurio pasaulio taško – taupomas ne tik klientų laikas, jiems nereikia eikvoti kuro – taip prisidedama prie tvarumo.