Kokius pranašumus suteikia tapimas KONSUS klientu?

Didžiausias KONSUS pranašumas – iš įvairiausių sričių ekspertų sudaryta komanda. Tai leidžia individualiai prisitaikyti prie kiekvieno kliento poreikio, įvertinti įvairiausių sričių rizikas ir suteikti reikalingiausias paslaugas.

KONSUS aukščiausias prioritetas – kliento interesai ir sėkmingas problemos sprendimas.

Kuo KONSUS paslaugos skiriasi nuo kitų paslaugų teikėjų teikiamų paslaugų?

KONSUS siūlo pasinaudoti išskirtine E-platforma, kurioje galima gauti operatyvų atsakymą į rūpimus klausimus.

Kokiose srityse konsultuoja KONSUS grupės ekspertai?

KONSUS teikia itin platų spektrą ekspertinių paslaugų teisės, buhalterinės bei finansinės apskaitos ir mokesčių srityse. Nemažą dalį KONSUS paslaugų sudaro ir verslo konsultacijos: verslo sandorių ir sutarčių rengimas, konsultacijos transformuojant ir plečiant verslą, veikiant valstybės apibrėžtomis sąlygomis, palaikant santykius su rinkos reguliuotojais tiek Lietuvoje, tiek užsienyje. Mūsų ekspertai taip pat konsultuoja aplinkosaugos ir medicinos srityse. 

Kiekvienam atskiram atvejui parenkama tinkamiausia ekspertų komanda.

Ar patogu naudotis KONSUS paslaugomis?

Taip. Nebūtina vykti į gyvą susitikimą – tereikia pasinaudoti interaktyvia E-platforma.

Kodėl reikėtų rinktis KONSUS E-platformą?

E-platforma KONSUS leidžia teikti paslaugas iš bet kurio pasaulio taško – taupomas ne tik klientų laikas, jiems nereikia eikvoti kuro – taip prisidedama prie tvarumo.

Ar ši E-platforma – saugi?

Taip. Moderniausiomis technologijomis sukurta platforma leidžia užtikrinti visiškai saugų ryšį ir bendravimą tarp kliento ir KONSUS ekspertų grupės.

Kaip galėčiau pradėti naudotis KONSUS E-platforma?

Pirmasis žingsnis – susikurti KONSUS vartotojo paskyrą. Tam jums reikės įvesti savo vardą, pavardę, gimimo datą, telefono numerį, el. paštą ir slaptažodį.

Prie platformos galima prisijungti ir soc. tinklo „Facebook“ arba „Google“ paskyromis. Patvirtinimą apie gautą sėkmingą registraciją gausite į savo registracijos metu nurodytą el. paštą.

Ką galiu daryti po paskyros registracijos?

Atlikę registraciją internetinėje svetainėje, prisijunkite prie savo vartotojo paskyros.

Čia galite atnaujinti savo asmens duomenis, savo fizinio ar juridinio asmens adresą, paskyrą susieti su savo soc. tinklo „Facebook“ arba „Google“ paskyromis.

Profilyje galite atsisiųsti arba ištrinti savo paskyros duomenis.

Patogesniam atsiskaitymui paskyroje galėsite pridėti arba redaguoti savo bankinės kortelės duomenis.

Kaip galiu gauti konsultaciją?

Prisijungę prie savo paskyros, spauskite „Konsultacijos“ ir „Sukurti naują“. Galite pasirinkti arba konsultaciją raštu, arba rezervuoti laiką konsultacijai vaizdo skambučiu, telefonu ar padalinyje.

Kaip galiu gauti konsultaciją raštu?

Jei pasirinkote konsultaciją raštu, užpildykite visus informacinius laukelius. Kitame žingsnyje paspauskite „Siųsti užklausą“. Mūsų ekspertai su Jumis susisieks per 72 valandas nuo užklausos pateikimo. Patvirtinimą apie užklausos pateikimą gausite el. paštu, kurį nurodėte registruojantis savo paskyroje, bei papildomai būsite informuotas ir savo KONSUS paskyroje.

KONSUS paskyroje taip pat galėsite redaguoti konsultacijos pavadinimą, pažymėti ją kaip įvykdytą arba ją ištrinti. Jei nusprendėte, kad Jums neužteks konsultacijos raštu, galite paspausti ant jos ir rezervuoti patogų laiką konsultacijai vaizdo skambučiu, telefonu ar padalinyje.

Kaip galiu gauti gyvą konsultaciją?

Jei pasirinkote gyvą konsultaciją, sekančiame žingsnyje pasirinkite jos tipą – vaizdo skambutį, skambutį telefonu arba atvykimą į padalinį. Kitame žingsnyje pasirinkite jums patogius/laisvus laikus ir datą.

Paskutiniame žingsnyje galite apmokėti savo užsakymą. Patvirtinimą apie gautą sėkmingą apmokėjimą ir konsultacijos registraciją gausite į savo nurodytą el. paštą.

Kiek laiko trunka gyva konsultacija?

Įprasta konsultacija trunka apie 60 min. Kiekvienos konsultacijos trukmė yra individuali ir priklauso nuo konkrečios situacijos. Kiekvienas klientas gali rezervuoti mažiausiai 30 min. trunkančią konsultaciją, tačiau galima susitarti ir dėl ilgesnės konsultacijos.

Kur galiu rasti informaciją apie savo užsakymus?

Visus savo užsakymus konsultacijoms, laiko rezervacijas, žinutes ir sąskaitas galite rasti savo KONSUS paskyroje.

Turiu klausimų dėl platformos. Ką daryti?

Galite ieškoti Jums rūpimo atsakymo tarp DUK, o jei jo ten neradote, galite parašyti į pagalba@konsus.lt.

Kaip galiu tapti KONSUS klientu ir gauti konsultaciją?

Ekspertų konsultacijos teikiamos gyvai, nuotoliniu būdu arba raštu.

Konsultaciją galima gauti susikūrus KONSUS vartotojo paskyrą, pasirinkus norimą paslaugą, pateikus užklausą bei atlikus mokėjimą.

Per kiek laiko atsakoma į užklausas?

Į užklausą raštu mūsų ekspertai atsako per 72 val. nuo užklausos pateikimo.

Gyvenu užsienyje, tačiau man reikia konsultacijos. Ar galiu ją gauti?

Be abejo – tereikia pasinaudoti KONSUS e-paslaugų platforma ir pasirinkti konsultaciją raštu arba nuotoliniu būdu.

Kokiomis kalbomis teikiate paslaugas? Kokiose šalyse?

KONSUS ekspertai paslaugas teikia lietuvių, anglų, rusų kalbomis. Pagal poreikį, paslaugos gali būti teikiamos ir kitomis kalbomis.

Paslaugos teikiamos visame pasaulyje – kiekvienas atvejis vertinamas individualiai.

Ar yra galimybė gauti kelių skirtingų sričių ekspertų konsultaciją vienu metu?

Žinoma, kiekvieną užklausą vertina KONSUS ekspertai – nuo pateiktos situacijos priklauso ar Jums užteks vieno, ar kelių ekspertų komandos konsultacijos.

Kiek kainuoja KONSUS paslaugos?

Konsultacija raštu kainuoja nuo 100 eurų, konsultacija nuotoliu arba gyvai, užsisakius per KONSUS e-paslaugų platforma, – nuo 70 eurų.

Kiekviena užklausa vertinama individualiai, tad galutinė kaina priklauso nuo reikalingo kiekio paslaugų, ekspertų įsitraukimo ir laiko.

Atsiskaityti už KONSUS paslaugas galima visais būdais – bankine kortele, pavedimu arba grynaisiais pinigais KONSUS biure.

Kur galiu rasti informaciją apie savo atliktus mokėjimus?

Visą informaciją galite rasti savo KONSUS paskyroje.

Reikalinga pagalba?

Jeigu turite klausimų dėl platformos veikimo ir kitų principų peržiūrėkite mūsų informacinę D.U.K. skiltį arba parašykite ar paskambinkite mums.
Parašyk mums
Naudokis kontaktų forma ir apibūdink savo užklausą. Mūsų konsultantai atsakys tau.
Kontaktų forma