Apie mus

KONSUS – profesionali, novatoriška bei įvairiose teisės ir verslo administravimo srityse lyderiaujanti ekspertų komanda, siūlanti savalaikius ir efektyvius sprendimus savo klientams.

KONSUS teikia kvalifikuotas ir kompleksiškas konsultacinio pobūdžio paslaugas teisiniais, mokestiniais, aplinkosaugos, medicinos, audito, finansinės apskaitos ir kitais klausimais, su kuriais susiduria tiek fiziniai, tiek juridiniai asmenys.

Savo srities ekspertai, remdamiesi didele patirtimi ir išskirtinėmis, specializuotomis žiniomis, apsvarsto visus verslo vystymo ir administravimo aspektus bei randa optimalų sprendimą susidariusioje situacijoje kiekvienam klientui.

KONSUS sudėtingas ir keblias situacijas paverčia naujomis galimybėmis ir kliento sėkme.

Aplinka ir žmonės

KONSUS nuolat auga ir plečiasi, tad savo gyvenimo aprašymą kviečiame atsiųsti ne tik patyrusius teisės profesionalus, bet ir karjerą pradedančius ar praktikos ieškančius teisininkus, studentus ir kitų sričių profesionalus.

Žiūrėti karjeros galimybes

Mūsų komanda

Rolandas Mištautas
Rolandas Mištautas
Advokatų profesinės bendrijos „Konsus legal“ vadovas

• Mokesčių teisė

• Baudžiamoji teisė

• Aplinkosaugos teisė

Mokesčių teisės ekspertas, daugiau kaip 20 metų išskirtinai praktikuojantis užsienio ir Lietuvos mokesčių taikymo srityje. Ilgametė vadovavimo patirtis Lietuvos Respublikos finansų kontrolės institucijose, daugybė laimėtų bylų ir nuolatinis tobulinimasis leidžia Rolandui išspręsti sudėtingiausias klientų problemas.

Rolandas atstovauja klientus tiek finansinėse bylose, tiek mokestiniuose ginčuose, konsultuoja klientus ūkinės veiklos rizikos klausimais, teikia išvadas dėl tinkamo mokesčių teisės taikymo įmonių ūkinėje finansinėje veikloje.

Jis taip pat konsultuoja Europos Sąjungos šalių mokesčių įgyvendinimo srityje, įgyvendina projektus, susijusius su paslaugų eksportu į kitas bendrijos šalis, dalyvauja įvairiose darbo grupėse, susijusiose su laisvu darbo jėgos ir paslaugų judėjimu ES. Advokatas konsultuoja ir labai aktualioje aplinkosaugos teisėje.

Indrė Butkienė
Indrė Butkienė
UAB "Konsauditas" direktorė

• Buhalterinės apskaitos ir mokesčių konsultacijos

Bendrovės „Konsauditas“ direktorė, turinti ilgametę patirtį buhalterinės apskaitos organizavimo ir tvarkymo srityje, valstybinės finansinių nusikaltimų kontrolės įstaigose.

Indrė padeda klientams identifikuoti šiuolaikinio verslo pasaulyje kylančias rizikas ir pateikia racionaliausius būdus jas suvaldyti bei kontroliuoti.

Indrės vadovaujama bendrovė „Konsauditas“ teikia buhalterinės apskaitos paslaugas, atlieka įmonių veiklos auditus, patikrinimus, teikia vyr. buhalterio paslaugas, revizuoja buhalterinę apskaitą, konsultuoja mokestiniais klausimais ir atstovauja klientus valstybinėse institucijose.

Bendrovėje dirba ilgametę patirtį mokesčių apskaičiavimo ir deklaravimo bei finansinių nusikaltimų tyrimų srityje turintys specialistai.

Marius Vaškas
Marius Vaškas
Mokestinių rizikų valdymo grupės vadovas

• Mokesčių teisė

• Finansų teisė

• Aplinkosaugos teisė

Mokestinių rizikų valdymo grupės vadovas, advokato padėjėjas, daugiau nei 8 metus dirbantis mokesčių teisės srityje.

Marius turi daug patirties konsultuojant juridinių, fizinių asmenų apmokestinimo, mokestinių kaštų mažinimo, mokesčių optimizavimo, Europos Sąjungos šalių mokesčių įgyvendinimo, eksporto, importo sandorių apmokestinimo, dvigubo apmokestinimo naikinimo, verslo rezidavimo srityse.

Jis konsultuoja ir atstovauja klientus mokestinių patikrinimų metu ir mokestiniuose ginčuose.

Janina Vaičienė
Janina Vaičienė
Advokatų profesinės bendrijos „Konsus legal“ mokesčių ekspertė

• Mokesčių teisė

Mokesčių ekspertė, daugiau kaip 25 metus dirbusi Valstybinėje mokesčių inspekcijoje ir įvairiuose jos padaliniuose.

Janina ne tik dėsto mokesčių teisę įvairiose valstybinėse ir privačiose įstaigose, tačiau ir savo profesinėmis įžvalgomis dalinasi tokiuose leidiniuose kaip „Mokesčių žinios“, „Apskaitos aktualijos“, „Kauno diena“ ir „Buhalteris“.

Ji konsultuoja klientus klausimais, susijusiais su teisingu bei optimaliu mokesčių apskaičiavimu bei deklaravimu, taip pat padeda rasti išeitį iš susidariusių sudėtingų situacijų.

Ramunė Levanauskaitė
Ramunė Levanauskaitė
Įmonių valdymo ir sutarčių teisinės priežiūros grupės vadovė

• Įmonių teisė

• Platinimas ir prekyba

• Nekilnojamasis turtas

• Statyba

Įmonių valdymo ir sutarčių teisinės priežiūros grupės vadovė, teisininkė, turinti daugiau nei 15 metų patirtį dirbant teisininke ir vadovaujant didelėms teisininkų komandoms privataus kapitalo įmonių grupėse, konsultuodama jas valdymo bei vykdomos ūkinės - komercinės veiklos klausimais.

Ramunė specializuojasi nekilnojamojo turto bei tarptautinės prekybos srityse, konsultuoja klientus bendrais įmonių teisės, įmonių steigimo ir jų valdymo klausimais.

Haroldas Juška
Haroldas Juška
Baudžiamojo persekiojimo prevencijos ir atstovavimo grupės vadovas

• Baudžiamoji teisė

• Mokesčių teisė

Baudžiamojo persekiojimo prevencijos ir atstovavimo grupės vadovas, advokatas, daugiau nei 20 metų dirbantis mokesčių bei baudžiamosios teisės srityse.

Prieš prisijungdamas prie kontoros, Haroldas 20 metų dirbo įvairiuose Ekonominių nusikaltimų tyrimo valdybos, Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos padaliniuose. 

Didelę patirtį baudžiamosios, baudžiamojo proceso, mokesčių, administracinės teisės srityse turintis teisininkas taip pat dėstė finansų ir administracinę teisę Vytauto Didžiojo, Mykolo Romerio universitetuose ir Kauno kolegijoje.

Aistė Gintalaitė
Aistė Gintalaitė
Įmonių plėtros grupės vadovė

• Verslo ir įmonių teisė Lietuvoje ir užsienyje

• Įmonių steigimas ir mokestinė aplinka užsienyje

Įmonių plėtros grupės vadovė, teisininkė. Ji teikia konsultacijas verslo ir įmonių teisės klausimais – nuo įmonės įkūrimo iki sėkmingos jos veiklos bei verslo plėtros užtikrinimo.

​Didelę patirtį turinti Aistė specializuojasi įmonių teisėje, kai siekiama plėsti ir auginti verslą naujose geografinėse vietovėse.

Iveta Vitkutė-Zvezdinienė
Iveta Vitkutė-Zvezdinienė
Medicinos veiklos teisinės priežiūros ir atstovavimo grupės vadovė

• ES medicinos veiklos teisė, atstovavimas

Medicinos veiklos teisinės priežiūros ir atstovavimo grupės vadovė, advokatė, turinti daugiau kaip 20 metų praktinės patirties įvairiose teisinėse veiklose, įskaitant akademinę. 

Iveta specializuojasi ES medicinos teisės srityje. Turi didelę patirtį bendradarbiaujant su žymiausiomis Europos akademinėmis institucijomis.

Lenkijos Liublino Medicinos universiteto mokslinio konferencijų komiteto narė, ES projektų ekspertė, nuolat bendrauja ir keičiasi teisine patirtimi su žymiausiomis Europos akademinėmis medicinos institucijomis. 

KONSUS įmonių grupė

Advokatų profesinė bendrija "Konsus Legal"
Teisinės paslaugos
Adresas
Laisvės al. 42-2, 44246 Kaunas
UAB "Konsauditas"
Konsultacijos finansinės apskaitos ir mokesčių klausimais
Adresas
Laisvės al. 42-2, 44246 Kaunas
UAB "Findigo"
Finansinės apskaitos ir buhalterijos paslaugos
Adresas
Taikos pr. 131B, 51127 Kaunas
UAB "Aplinkosauga"
Aplinkosaugos konsultacijos
Adresas
Taikos pr. 131B, 51127 Kaunas
UAB "Konforsus"
Visos teisinės paslaugos
Adresas
Danės g. 6-406, 92109 Klaipėda